українська мова 5 клас

Вправа 133

Умова:

Спишіть текст, розставляючи на місці смайликів розділові знаки. Поясніть свій вибір.
Столиця Київської Русі за часів Ярослава Мудрого була одним із найбільших міст Європи. Населення Києва становило 50 тисяч мешканців, Новгорода - 30 тисяч, Володимира Великого - 20 тисяч; європейських міст: Страсбурга - 20 тисяч, Лондона - 35 тисяч - Князь Ярослав Мудрий відомий як творець законів. Під час його князювання було створено перший на Русі звід законів «Руська правда». Багато великих і добрих справ зробив для Києва та держави князь Ярослав. І що ж заповіла ця мудра людина своїм нащадкам. Ось його слова: «А ви, сини мої, живіть між собою в любові, бо всі ви брати від одного батька й однієї матері. І якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне під вас ворогів ваших, будете мирно жити».

 

ГДЗ відповідь:

Столиця Київської Русі за часів Ярослава Мудрого була одним із найбільших міст Європи. Населення Києва становило 50 тисяч мешканців, Новгорода - 30 тисяч, Володимира Великого - 20 тисяч; європейських міст: Страсбурга - 20 тисяч, Лондона - 35 тисяч.
Князь Ярослав Мудрий відомий як творець законів. Під час його князювання було створено перший на Русі звід законів «Руська правда». Багато великих і добрих справ зробив для Києва та держави князь Ярослав. І що ж заповіла ця мудра людина своїм нащадкам? Ось його слова: «А ви, сини мої, живіть між собою в любові, бо всі ви брати від одного батька й однієї матері! І якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне під вас ворогів ваших, будете мирно жити».