Єрмоленко українська мова 5 клас гдз

(підручник за новою програмою 2018 року)

Вправа 50

50

Умова:


Відповідь:

Для самостійного виконання


(стара версія 2013)Вправа 50

Умова:

Випишіть із тексту особові займенники. Визначте число, особу та відмінок цих займенників.
Ти, певно ж, любиш читати журнал «Пізнайко»? А я розповім тобі про нього цікаву історію. Вона розпочалася в дев'яності роки двадцятого століття.
Ірина Юхниця в той час виховувала двох маленьких чарівних доньок. Разом із ними вона гортала сторінки улюблених дитячих книжок і журналів із часів свого дитинства. Проте чогось сучасного для дітей там не було. А їх цікавило все на світі. Пані Ірина дуже засмутилася. Саме тоді в неї й виникла ідея створити яскраве, цікаве й сучасне видання для дітей. Воно мало не лише розважати, а й розвивати дитину, знайомити її з навколишнім світом.
Так у 1996 році виник «Пізнайко» — спочатку ідея, потім назва і, звичайно, сам герой. Тоді ми й познайомилися з кмітливим, веселим і непосидючим борсучком. А завдяки новому дитячому журналу про його пригоди дізналися тисячі дітей. Ця тваринка дуже поширена в Україні.

 

ГДЗ відповідь:

Ти (одн., 2 ос, Н. в.), я (одн., 1 ос, Н. в.), тобі (одн., 2 ос, Д. в.), (про) нього (одн., З ос, Зн. в.), вона (одн., З ос, Н. в.), (із) ними (мн., З ос, Н. в.), їх (мн., З ос, Зн. в.), (в) неї (одн., З ос, Р. в.), воно (одн., З ос, Н. в.), ми (мн., 1 ос, Н. в.).