Глазова українська мова 5 клас гдз решебник

(новий підручник за програмою 2018)

Вправа 197

Умова:

197Відповідь:

Учень мав на увазі кількість букв у слові «Абетка».
(стара версія 2013)


Номер 197

Умова:

Прочитайте речення, визначте допущені в них помилки. З'ясуйте вид кожної помилки. За потреби скористайтеся таблицею на форзаці підручника. Запишіть речення, виправивши помилки.
1. Як тільки я навчився грамоті, почав переписуватися зі своїми двома бабусями. 2. Мені нравиться відправляти їм листи та получати на них відповіді. 3. З цих відповідей наша сім'я дізнається, чим потрібно допомогти, що прислати. 4. У листах я цікавлюся їхніми ділами, задаю запитання про здоров'я. 5. Якщо писати письмо мені допомагають сестра і брат, доводиться відправляти лист заказний. 6. Листування допомагає мені опанувати правилами спілкування.

 

ГДЗ відповідь:

1. Як тільки я навчився грамоті, почав листуватися зі своїми двома бабусями. 2. Мені подобається надсилати їм листи та одержувати на них відповіді. 3. З цих відповідей наша сім'я дізнається, чим потрібно допомогти, що надіслати. 4. У листах я цікавлюся їхніми ділами, ставлю запитання про здоров'я. 5. Якщо писати листа мені допомагають сестра і брат, доводиться надсилати лист рекомендований. 6. Листування допомагає мені опанувати правила спілкування.