Глазова українська мова 5 клас гдз

(новий підручник за програмою 2018)

Вправа 89

Умова:

89Відповідь:

Настала осінь золота. Вже листя пожовтіло. Стоять сумні тополі вже без листя. Час від часу небо наче сердиться і звідти ллється дощик. А коли становиться ще холодніше, то на дерева сіється ріденький сріблястий сніжок, який блищить на ранковому сонці.
(стара версія 2013)


Номер 89

Умова:

Перепишіть, відділяючи речення одне від одного розділовими знаками і великою літерою. Записані речення прочитайте, правильно їх інтонуючи. Що вказує на інтонацію кожного речення? Для чого між реченнями роблять паузи?
знак питання зажурився йому здалося що люди частіше використовують знак оклику чому вони мало ставлять одне одному запитань чому їм більше подобається вигукувати й викрикувати якось знак питання зустрів школярів вони безперервно запитували про щось у дорослих і один в одного знак оклику аж затанцював з радощів він переконався що потрібний людям як приємно бути корисним
Що вказує на інтонацію кожного речення? Для чого між реченнями роблять паузи?

 

ГДЗ відповідь:

Знак питання зажурився. Йому здалося, що люди частіше використовують знак оклику. Чому вони мало ставлять одне одному запитань? Чому їм більше подобається вигукувати й викрикувати? Якось знак питання зустрів школярів. Вони безперервно запитували про щось у дорослих і один в одного. Знак оклику аж затанцював з радощів. Він переконався, що потрібний людям. Як приємно бути корисним!

Загрузка...