українська мова Глазова гдз

Номер 99

Умова:

Розгляньте таблицю. Що впливає на вибір виду речення за метою висловлювання при спілкуванні? З якою інтонацією вимовляють речення кожного виду?
Прочитайте речення мовчки, визначте вид кожного за метою висловлювання. Прочитайте речення вголос, дотримуючи правильної інтонації.
1. Від нерозумних суперечок ухиляйся! Вони породжують сварки (3 Біблії). 2. Шануйте друга. Де ж без хиб ви друга на землі знайти могли б? (М. Рильський). 3. Тихіше! Батько з сином розмовляє (М. Фодчук). 4. Даруйте людям радості тепло. Від доброти душа тепліє (В. Франків). 5. Що ж то за голос? Що за слова? (П. Мовчан). 6. Не піддавайтеся журбі!
(В. Базилевський).

 

ГДЗ відповідь:

1. Від нерозумних суперечок ухиляйся! (сп.) Вони породжують сварки (розп.). 2. Шануйте друга (сп.). Де ж без хиб ви друга на землі знайти могли б? (пит.) 3. Тихіше! (сп.) Батько з сином розмовляє (розп.). 4. Даруйте людям радості тепло (сп.). Від доброти душа тепліє (розп.). 5. Що ж то за голос? (пит.) Що за слова? (пит.) 6. Не піддавайтеся журбі! (сп.)

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний