Математика 5 клас

(нова версія підручника 2018)

Вправа 178

Умова:

Один кілограм печива коштує 34 грн. За формулою Р = 34m обчисліть вартість m кілограмів печива, якщо: 1) m = 4 кг, 2) m = 5 кг; 3) m = 10 кг.



Відео розв'язання:




Відповідь:

178



(стара версія 2013)


Вправа 178

Умова:

Число а збільшили у 5 разів, потім зменшили на 45, а потім збільшили на 45. Який вираз отримали?

 

Відповідь:

5a - 45 + 45 = 5а.