Тарасенкова домашня з математики 5 клас відповіді

Вправа 188

Умова:

Один кілограм печива коштує 34 гривні. За формулою Р = 34 m обчисліть вартість m кілограмів печива, якщо: 1) m = 4 кг; 2) m = 5 кг; 3) m = 10 кг.

 

Відповідь:

1) Р = 34 • 4 = 136 грн;   2) Р = 34 • 5 = 170 грн;   3) Р = 34 • 10 = 340 грн.

sponsored links