українська мова 5 клас ГДЗ

(підручник за програмою 2018 року)

Вправа 100

Умова:

100Відповідь:

Тому що в другій парі речень слово "вихор" має схоже лексичне значення, яке означає якісь збентежену дію. В першій парі речень таке ж значення має перше з двох поданий речень, а ось в другому "вихор" має значення іменника "чуб волосся".


Правила до параграфу

"Омоніми"


(стара версія 2013 року)


Номер 100

 

Умова:

І. Розгляньте репродукцію картини Антона Кашшая «Осінній краєвид». Розкажіть, що на ній зображено, яким настроєм перейнято полотно. Завдяки чому автору вдалося передати красу однієї з пір року? Які епітети можна використати, описуючи зображене? Пригадайте засоби творення пейзажу в літературі та образотворчому мистецтві.
II. Виконайте завдання одного із варіантів.
Варіант А. Напишіть опис (5-7 речень) на тему «Постукала осінь до мене в віконце». Використайте епітети, підкресліть їх як члени речення.
Варіант Б. Напишіть розповідь (5-7 речень) на тему «Коли починається осінь». Використайте епітети, підкресліть їх як члени речення.

 

ГДЗ відповідь:

II. Коли починається осінь
Рання осінь дуже красива. Дерева вкриваються жовтим та багряним листям. Воно, наче золото, блищить на сонці. Осіннє повітря чисте, аж прозоре. Усюди цвітуть яскраві осінні квіти - айстри, жоржини, хризантеми. На кущах спіють ягоди. У садах теж пора урожаю - стигнуть яблука, груші, виноград. У лісі багато грибів. Кожна пора року гарна, але рання осінь - найкраща.

Загрузка...

ГДЗ математика 10 клас 2018 Бевз ГДЗ математика 10 клас 2018 Істер ГДЗ українська мова 10 клас 2018 Авраменко