ГДЗ українська мова Заболотний

Номер 141

 

Умова:

Один з вас має доповнити подані речення вставними словами (сполученнями слів), які вказували б на джерело повідомлення чи виражали б певне почуття. Інший - вставними словами (сполученнями слів), які вказували б на порядок викладу думок або виражали б упевненість, невпевненість. Утворені речення запишіть.
1. Весь день іде дощ.
2. Сергійко купив цікаву книжку.
3. Україна може пишатися досягненнями наших спортсменів.
4. За допомогою книжок ми поповнюємо свої знання.
5. Багато птахів відлетіло у вирій, з дерев осипається листя.

 

ГДЗ відповідь:

На жаль, весь день іде дощ і екскурсія не відбудеться. Екскурсія не відбудеться, тому що, по-перше, Весь день іде дощ, а по-друге, шкільний автобус зламався.
Кажуть, Сергійко купив якусь дуже цікаву книгу. Сергійко, мабуть, купив таку цікаву книгу, що це може відірватися від неї цілий вечір. За допомогою книжок ми, без сумніву, поповнюємо свої знання. Безперечно, Україна може пишатися Досягненнями наших спортсменів. На щастя, Україна може пишатися досягненнями наших спортсменів. За допомогою книжок ми, по-перше, поповнюємо свої знання, по-друге/духовно розвиваємося. Багато птахів відлетіло у вирій, з дерев, на жаль, осипається листя - це вже осінь. Багато птахів, здається, вже відлетіло увирій.здерев осипається листя.