домашня робота Заболотний 5 клас українська мова

(підручник за програмою 2018 року)

Вправа 153

Умова:

153Відповідь:

Я вважаю, що любити рідну землю - це не лише отримувати приємні відчуття від погляду на річки, лісі, степи, де ти народився і виріс, а також не лише бездумно звеличувати з патріотичних міркувань свої місто, школу, країну. Цього недостатньо. На мій погляд, що необхідно змінювати наш рідну землю на краще в межах своїх можливостей. А саме, діти можуть прибирати сміття і найголовніше - не смітити, не ломати, не бруднити дитячі гойдалки, шкільні парти та інше. Допомагати дорослим, поновлювати будинки де ми живемо, школи, садочки. Доросли ж повинні робити усе, щоб рідна земля стала квітучої, запроваджувати новітні технології, боротися з корупцією. Діяти на благо своєї сім’ї, країні і оточенню – це я називаю любити рідну землю.


Правила до параграфу

"Префікс і суфікс"


(стара версія 2013 року)


Номер 153

 

Умова:

І. Спишіть речення, розставляючи пропущені розділові знаки. Підкресліть і обґрунтуйте пунктограми. Як з'єднані частини складних речень?
1. Місяць в травах росяних купався по степу світилась ковила (Б. Мозолевський). 2. Із-за тину привітно виглядає соняшник а за хатою хвилюється золотий пшеничний лан (О. Костенко). 3. Пройшли перші травневі дощі і розгорнулося листя київських капітанів (В. Пархоменко). 4. Учені виявили що в далекому минулому територію нашої країни покривав лід (П. Клушанцев). 5. Не має спочинку ріка бо течія річки стрімка (О. Шугай).
II. Підкресліть члени речення в другому та третьому реченнях.

 

ГДЗ відповідь:

153

Загрузка...

ГДЗ математика 10 клас 2018 Бевз ГДЗ математика 10 клас 2018 Істер ГДЗ українська мова 10 клас 2018 Авраменко