українська мова Заболотний гдз

Номер 24

 

Умова:

Виконайте завдання одного з поданих варіантів (на вибір).
ВАРІАНТ А. Напишіть невеликий твір-опис (5-7 речень) на тему «Криниця», використовуючи прикметники для змалювання криниці та води. За потреби скористайтеся довідкою.
ДОВІДКА. Криниця: глибока, бездонна, придорожня, копана, старенька, дерев'яна. Вода: прохолодна, чиста, студена, прозора.
ВАРІАНТ Б. Доберіть 3-5 прикметників для опису погляду мами (тата, бабусі, дідуся). Складіть із цими словами і запишіть твір-мініатюру (5-7 речень) на тему «Мамині очі» («Очі бабусі», «Погляд дідуся»).

 

ГДЗ відповідь:

Мамині очі
У моєї мами найгарніші очі на світі. Вони схожі на польові квіти - волошки. Мамин погляд лагідний, теплий, щирий. Він завжди світиться любов'ю до мене і всієї родини. Від матусиного погляду стає затишно на душі. Але інколи, коли я не слухаюсь, очі мами стають сумними. Міняється навіть їх колір - з волошкових вони стають сірими. І тоді мені хочеться виправитися, щоб мамин погляд став знову веселим.

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний