Заболотний решебник українська мова гдз 5 клас

(підручник за програмою 2018)

Вправа 357

357

Умова:


Відповідь:

357


Правила до параграфу

"Подвоєння букв на позначення подовжених приголосних"


(стара версія 2013)


Номер 357

 

Умова:

I. Прочитайте текст, обираючи з поданих у дужках синонімів найбільш доцільний. Обґрунтуйте свій вибір.
Сокіл-боривітер
Я (йшов, крокував, прямував, ступав) лугом і (несподівано, раптом, миттю, зненацька) помітив, що високо над травою, тріпочучи крилами, висить на одному місці птах. Я подивився в бінокль і побачив (маленького, невеликого, мізерного) сокола-боривітра... Він (уважно, пильно, зосереджено) дивився вниз і раптом, щось помітивши, каменем упав у траву. Одна мить - і в кігтях у нього було мишеня, що необережно визирнуло з нірки. Як же міг птах здалеку (помітити, побачити, угледіти) свою крихітну здобич?
Справа в тому, що багато хижих птахів володіють дивовижно (проникливим, гострим, далеким) зором. І помічає боривітер мишеня за десятки метрів (За В. Танасійчуком).
II. Доберіть до виділених слів синоніми. Усно перекажіть прочитане, використовуючи дібрані синоніми.

 

ГДЗ відповідь:

І. Сокіл-боривітер
Я йшов лугом і раптом Помітив, що високо над травою, тріпочучи крилами, висить на одному місці птах. Я подивився у бінокль і побачив маленького сокола-боривітра... Він пильно дивився вниз і раптом, щось помітивши, каменем упав у траву. Одна мить - і в кігтях у нього було мишеня, що необережно визирнуло з нірки. Як же міг птах здалеку угледіти свою крихітну здобич? Справа в тому, що багато хижих птахів володіють дивовижно гострим зором. І помічає боривітер мишеня за десятки метрів.
II. Помітивши - побачивши, уздрівши, розгледівши. Визирнуло - з'явилося, вигулькнуло, показалося. Крихітну-. маленьку, невеличку, мізерну.

Загрузка...

ГДЗ математика 10 клас 2018 Бевз ГДЗ математика 10 клас 2018 Істер ГДЗ українська мова 10 клас 2018 Авраменко