Заболотний українська мова 5 клас

(підручник за програмою 2018)

Вправа 515

515

Умова:


Відповідь:

Для самостійного виконання


Правила до параграфу

"Будова слова й орфографія"


Номер 515

 

Умова:

Виберіть один з предметів, який є у вашому портфелі (будинку, квартирі, дворі, класі). Уважно роздивіться цей предмет, його частини («відоме»), назвіть його ознаки («нове»). Складіть план і напишіть за планом два твори-описи цього предмета - у науковому і в художньому стилях. До творів доберіть заголовки. Скористайтеся орієнтовним планом на с 230.

 

ГДЗ відповідь:

Художній стиль:
На день народження батьки подарували мені електронну книжку. Я давно про неї мріяв(-ла). Ця книжка невелика за розміром, її зручно носити в портфелі або сумці. Вона чотирикутна за формою, її корпус зроблений з пластмаси, тому вона легенька. Колір корпусу - чорний; тому книжка не забруднюється. Екран сірий, матовий, він не блікує, тому не стомлюються очі. Цей гаджет має невелику кількість кнопок, але вони дуже зручні у використанні. У мій новий «E-Book» можна завантажити безліч книжок. Цей подарунок приніс мені багато радості, адже я дуже люблю читати.
Науковий стиль:
Електронна книга - загальна назва групи вузькоспеціалізованих компактних планшетних комп'ютерних пристроїв, призначених для відображення текстової інформації, представленої в електронному вигляді, наприклад, електронних книжок. В електронній книзі використовується технологія так званого «електронного паперу». Дисплей, виконаний за цією технологією, відображає лише кілька відтінків, сірого кольору, але при цьому відбиває світло (сам не світиться) і споживає енергію тільки для формування зображення (перегортання сторінки). Електронні книжки відносять до різновиду планшетних комп'ютерів. Деякі сучасні пристрої обладнані сенсорним екраном, мають розширений набір функцій, і дозволяють не тільки читати, але й редагувати текст.

Загрузка...

ГДЗ математика 10 клас 2018 Бевз ГДЗ математика 10 клас 2018 Істер ГДЗ українська мова 10 клас 2018 Авраменко