українська мова Заболотний ГДЗ

(підручник за програмою 2018)

Вправа 517

517

Умова:


Відповідь:

517


Правила до параграфу

"Будова слова й орфографія"


Номер 517

 

Умова:

у Напишіть твір-розповідь (0,5-1 сторінка) у художньому стилі на одну з поданих тем. Попередньо визначте основну думку висловлювання та складіть його план. Доберіть заголовок.
• «Сім днів повної свободи, або Як я провів канікули»;
• «Зупинись мить, або Одна година мого життя»;
• «Усе за планом, або Мій робочий день»;
• «Один за всіх, або Мої друзі в школі»;
• «Поки всі вдома, або Вихідний день у нашій сім'ї».

 

ГДЗ відповідь:

Поки всі дома, або Вихідний день у нашій сім'ї
Я дуже люблю неділю. Нікуди не треба спішити, після всіх буденних справ можна займатися чим хочеш. У цей день я прокидаюся пізніше. По телевізору в неділю зранку завжди є якась цікава програма, так що я переглядаю її до сніданку. У неділю ми снідаємо всі разом. На сніданок мама завжди готує щось смачненьке - вареники, пиріжки або пельмені. Після сніданку я телефоную друзям, і ми обговорюємо наші плани на вихідний. Улітку, коли погода гарна, приємно поїхати за місто. Ми завжди відпочиваємо на березі річки. Там ми зазвичай влаштовуємо пікнік. Відтак граємо у волейбол або пляжний футбол, плаваємо й загоряємо.
Узимку ми катаємося на лижах, ковзанах, будуємо снігові фортеці, граємо в сніжки. Іноді ми йдемо на ковзанку. Коли погода погана, я сиджу вдома, а друзі приходять до мене. Тоді ми граємо в комп'ютерні ігри або просто розмовляємо. Увечері вся наша сім'я знову збирається разом. Ми вечеряємо, складаємо плани на завтра, переглядаємо телепередачі або читаємо. Іноді ми приймаємо гостей або йдемо гуляти. Неділя - мій улюблений день тижня.

Загрузка...

ГДЗ математика 10 клас 2018 Бевз ГДЗ математика 10 клас 2018 Істер ГДЗ українська мова 10 клас 2018 Авраменко