українська мова 6 клас

Вправа 15

 

Умова:

1. Прочитайте текст. Охарактеризуйте кожне речения, скориставшись таблицею «Вид и речень».
1. Про українську iсторію часів Кия розповідають лише легенди. 2. А що нам відомо з історичних документів? 3. За писемними джерелами, першими в Kиєві княжили два мужні варяги - Аскольд i Дір. 4. За їхнього правління було встановлено справеливий для городян порядок, надійно зачищено кордони від нападів сусиініх племен. 5. У Новгороді тоді правив войовничий князь Олег. 6. Він замислив пикорити coбi якомога більше земель. 7. Подолати Аскольда i Діра, вступивши у викритий бій, він не заxoтів, тому підступно їx убив. 8. Скільки таких сумних подій знає історія!
2. Дайте розгорнуті відповіді на запитання, використовуючи piзнi види речень. Запишіть.
1. Яка легенда про заснування Києва вам відома?
2. Як правили в Києві Аскольд i Дip?
3. Як прийшов до влади в Kиєві князь Олег?

 

Відповіді:

2. 1. Meнi відома легенда про заснування Києва братами Києм, Хоривом, Щеком та їхньою сестрою Либіддю. 2. Аскольд та Діp привили дуже справедливо, кордони Києва були надійно захищені. 3. Олег прийшов до влади дуже підступно!

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний