ГДЗ українська мова Єрмоленко

Вправа 216

 

Умова:

Спишіть текст. Позначте іменники - назви істот і неістот.
До Остапа Вишні такого жанру, як усмішка, у літературі не існувало. Сам відомий гуморист пояснював, що цей вид сміху «найнашіший». тобто український. А на запитання, чому він назвав свої твори саме усмішками, відповідав щиро: «Мені нове життя усміхається! І я йому усміхаюсь! Через те й усмішка!»
Від інших жанрів, зокрема гуморески, усмішка відрізняється особливою ліричністю, широкими побутовими замальовками, описами, доброзичливим і лагідним сміхом.

 

Відповідь:

До Остапа Вишні (іст.) такого жанру (неіст.), як усмішка (неіст.), у літературі (неіст.) не існувало. Сам великий гуморист (неіст.) пояснював, що цей вид (неіст.) сміху (неіст.) «найнашіший», тобто український. А на запитання (неіст.), чому він назвав свої твори (неіст.) саме усмішками (неіст.), відповідав щиро: «Мені нове життя (неіст.) усміхається! І я йому усміхаюсь! Через те й усмішка (неіст.)!»
Від інших жанрів (неіст.), зокрема гуморески (неіст.), усмішка (неіст.) відрізняється особливою ліричністю (неіст.), широкими побутовими замальовками (неіст.), описами (неіст.), доброзичливим і лагідним сміхом (неіст.).