домашня робота Єрмоленко 6 клас українська мова гдз

Вправа 26

 

Умова:

Спишіть текст, увівши в речення замість крапок вставні слова з довідки.
Літопис розповідає, як Ольга їздида до Царгорода. 3 нею xoтів ... одружитися засліплений... її вродою імператор Константин. Але княгиня вимовила, анітрохи не образивши його самолюбства. Було це ... так. Ольга вирішила прийняти в столиці Візантії христнянство, а хрешеним батьком своїм ... попросила бути iмnepaтopa. Коли ж Константин знову повернувся до розмови про одруження, визповіла йому: «Xiбa можу я виходити заміж за хрещеного батька?» (За М. Слабошпицьким).
Довідка: кажуть, очевидно, мабуть, звичайно.

 

Відповіді:

Літопис розповідає, як Ольга їздида до Царгорода. 3 нею xoтів, кажуть, одружитися засліплений, очевидно, її вродою імператор Константин. Але княгиня вимовила, анітрохи не образивши його самолюбства. Було це, мабуть, так. Ольга вирішила прийняти в столиці Візантії христнянство, а хрешеним батьком своїм, звичайно, попросила бути iмnepaтopa. Коли ж Константин знову повернувся до розмови про одруження, визповіла йому: «Xiбa можу я виходити заміж за хрещеного батька?».

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний