українська мова 6 клас

Вправа 28

 

Умова:

Спишіть текст. Розставте, де потрібно, розділові знаки.
Син княгині Ольги Святослав переповідають був дуже відважний хоробрий. Про це напевно знали вci сусідні держави. На ворогів своїx не нападав хитро підступно. С початку він посилав до того, на кого йшов походом, свого гінця. Той мав переказати попереджувальні слова Святослава: «Іду на ви!» Можливо тому вороги дуже боялися князя, бо думали: «Коли він нас попереджає про свій похід, то мабуть у нього велике військо» (За М. Слабошпицьким).

 

Відповіді:

Син княгині Ольги Святослав, переповідають, був дуже відважний, хоробрий. Про це, напевно, знали вci сусідні держави. На ворогів своїx не нападав хитро, підступно. С початку він посилав до того, на кого йшов походом, свого гінця. Той мав переказати попереджувальні слова Святослава: «Іду на ви!» Можливо тому вороги дуже боялися князя, бо думали: «Коли він нас попереджає про свій похід, то мабуть у нього велике військо».

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний