українська мова 6 клас

Вправа 35

 

Умова:

Поділіть висловлювання на речення. Спишіть, розставляючи розділові знаки.
Багато чого змінилося на Pyci за часів Володимира князь скасував смертну кару замінив покарання великим грошовим податком він допомагав бідним на княжому дворі завжди можна було одержати одяг i їжу за часів Володимира в Україні викрилися перші школи але тоді до навчання ставились із підозрою а освічених людей вважали ледь не чародіями Володимир силоміць примушував батьків видавати дітей до школи.

 

Відповідь:

Багато чого змінилося на Pyci за часів Володимира. Князь скасував смертну кару, замінив покарання великим грошовим податком. Він допомагав бідним. На княжому дворі завжди можна було одержати одяг i їжу. За часів Володимира в Україні викрилися перші школи, але тоді до навчання ставились із підозрою, а освічених людей вважали ледь не чародіями. Володимир силоміць примушував батьків видавати дітей до школи.

англійська мова 5 клас Калініна англійська мова 5 клас Карп'юк англійська мова 5 клас Несвіт математика 5 клас Тарасенкова Робочий зошит з математики Тарасенкова ГДЗ математика 5 клас Істер ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко ГДЗ українська мова 5 клас Глазова ГДЗ українська мова (рідна мова) 5 клас Заболотний