Єрмоленко українська мова 6 клас

Вправа 415

 

Умова:

1. Спишіть текст, вибираючи потрібну букву з дужок.
Ім'я Соломії Крушельницької діамант(е. є. о)впм блиском сяє в сузір'ї найвндатнішпх співаків світу ХІХ-ХХ ст. Та це не тільки завдяки чудовому голосу, а п 6ой(е. є. о)вому характеру, винятковій працелюбності. житт(е. є. о)вій позиції сильної, мужньої жінки.
У шість років Соломія вперше сіла за фортепіано, у десять почала співати в місц(е. є. о)вому хорі, а у двадцять один рік стала дипломованою співачкою, закінчивши Львівську консерваторію з медаллю, її слава - це не митт(е. є. о)вий успіх, а щоденна. щотижн(е. є. о)ва праця над удосконаленням своєї майстерності (За XI. Зубеляк).
2. Поясніть орфограми у виділених іменниках.

 

Відповідь:

1. Ім'я Соломії Крушельницької діамантовим блиском сяє в сузір'ї найвидатніших співаків святу ХІХ-ХХ століть. Та це не тільки завдяки чудовому голосу, а й бойовому характеру, винятковій працелюбності, життєвій позиції сильної, мужньої жінки. У шість років Соломія вперше сіла за фортепіано, у десять почала співати в місцевому хорі, а у двадцять один рік стала дипломованою співачкою, закінчивши Львівську консерваторію із срібною медаллю. її слова - це не миттєвий успіх, а щоденна, щотижнева праця над удосконаленням своєї майстерності.