українська мова 6 клас гдз решебник

Вправа 359

Умова:

Перепишіть, уставляючи пропущені літери. Визначте короткі й повні форми прикметників. Із-поміж повних прикметників визначте стягнену й нестягнену форми.
1. З..ленеє жито, з..лене! Хорошії гості у мене. 2. Гнат не в..нуват, в..нувата хата, що впустила Гната. 3. Без вірного друга великая туга. 4. Пущу я коня у ч..стее поле, пущу соколонька на синее море. 5. Піч моя, ігіч! Якби я на тобі, а ти на коні, слав..н козак був би з мене. 6. Я ще молод козак, вислужуся за два коні воронії, за дві шаблі золотії.
З народної творчості
- У яких прислів'ях виражено людські почуття? Назвіть ці почуття й витлу-мачтеїхню суть. За потреби звіртеся зі Словничком назв почуттів.

 

ГДЗ відповідь:

1. Зеленее (н.) жито, зелене (с)! Хорошії (н.) гості у мене. 2. Гнат не винуват, винувата хата, що впустила Гната. З. Без вірного друга великая (н.) туга. 4. Пущу я коня у чистеє {н.) поле, пущу соколонька на синєє (я.) море. 5. Піч, моя піч! Якби я на тобі, а ти на коні, славен (н.) козак був би з мене. 6. Я ще молод (н.) козак, вислужуся за два коні воронії (н.), за дві шаблі золотії (н.).