домашня робота Заболотний 6 клас українська мова

Вправа 113

Умова:

Складіть і запишіть невелику розповідь (6-8 речень), у якій доречно використайте один із поданих народних висловів. Доберіть до тексту заголовок. Якого стилю мовлення ви будете дотримуватися?
1. Яка пшениця, така й паляниця. 2. На сонці тепло, а біля матері добре. 3. Без води й борщу не звариш. 4. У решеті води не наносиш. 5. І море починалося з краплі. 6. Кожний вітер по-своєму дме. 7. Що нині утече, те завтра не зловиш. 8. Хто літом працює, взимку не голодує.Відповідь ГДЗ українська мова:

Текст складено в художньому стилі.
Смачна винагорода
Хоча моя бабуся живе в місті, вона полюбляє працювати на землі. У неї є дача, і часто на вихідні ми туди їздимо. Мені подобаються ці поїздки, бо там є ліс і гарна річка. Звичайно, ми допомагаємо бабусі поратися в городі, але з більшим задоволенням біжимо купатися. Та бабуся нам завжди каже, що хто літом працює, взимку не голодує. І це правда. Попри те, що основні продукти ми купуємо в супермаркеті, усе ж бабусин томат і солоні огірочки набагато смачніші. Та й не купиш ніде такої смачної полуниці й таких соковитих персиків, як з бабусиної дачі. Тому, хоч ми й любимо купатися і бігати в лісі, усе ж старанно працюємо на дачі, бо знаємо - поживні овочі, ягоди й фрукти винагородять вас своєю смакотою.