Заболотний українська мова 6 клас ГДЗ

Вправа 179

Умова:

Напишіть невеликий твір (6-8 речень) у художньому стилі за поданим початком на тему «Заквітчаймо свою Україну». Для зв'язності тексту використайте спільнокореневі слова, а також деякі з поданих ключових сполучень слів. Уведіть у текст спонукальне речення зі звертанням.
Людина повинна створювати навколо себе красу. І необов'язково будувати величні замки. Просто посади квітку.
КЛЮЧОВІ СПОЛУЧЕННЯ СЛІВ: безкрайні моря, видимо-невидимо, наддніпрянський вітер, безмежні простори, синьо-синьо, розцвіла калина, безтурботне дитинство, заквітчати добром, криничка на перехресті доріг.Відповідь ГДЗ українська мова:

Заквітчаймо свою Україну
Людина повинна створювати навколо себе красу. І не обов'язково будувати величні замки. Просто посади квітку. А краще - дерево, щоб ще гарнішою ставала рідна земля. Україна - це безкрайні моря і безмежні простори, це Карпати і криничка на перехресті доріг. А біля неї розцвітала калина і все це нагадує безтурботне дитинство. Веселий наддніпрянський вітер навіває солодкі спогади і шепоче про безмежні простори моєї рідної України. Лети, вітре, в сині-сині далі, неси гарні вісті. Заквітчаймо нашу сонячну землю добром і успіхами. І нехай сприймають Україну, як привабливу і мудру господиню.