українська мова 6 клас гдз решебник

Вправа 209

Умова:

Виконайте завдання одного з варіантів.
ВАРІАНТ А. Напишіть невеликий текст (6-8 речень) на одну з тем: «Природне диво України», «Собори України», «Зоряне небо», «Космос», «Сім чудес світу». Використайте в тексті власні назви.
ВАРІАНТ Б. Складіть і запишіть невелику розповідь (6-8 речень) про одну з історичних подій. Використайте в розповіді власні назви.Відповідь ГДЗ українська мова:

Природне диво України
Якось на канікулах ми з мамою відвідали Берегове - це невелике місто на заході України поблизу Мукачева, майже на кордоні з Угорщиною. Берегове славиться своїми термальними водами (температура води сягає 50 градусів за Цельсієм). Ці води - цілющі, вони сприяють зміцненню серцево-судинної системи й лікують хвороби шкіри.
З глибини понад 1000 метрів вода надходить у великий басейн завдовжки 50 метрів. Оскільки басейн відкритий, вода охолоджується до 30-33 градусів, тому в ній дуже комфортно плавати. Уявіть лишень: навколо басейну на деревах лежить сніг, а ви плаваєте в дуже теплій воді - це надзвичайно приємне відчуття. Безперечно, термальні води Берегового - це справжнє природне диво!