Заболотний решебник українська мова гдз 6 клас решебник

Вправа 279

Умова:

Виконайте завдання одного з варіантів.
ВАРІАНТ А. Складіть невеликий текст-опис на тему «Карпати». Використайте назву цієї гірської системи в непрямих відмінках.
ВАРІАНТ Б. Складіть невеликий діалог (5-6 реплік) про уявну подорож до одного з міст: Суми, Чернівці, Черкаси. Використайте назву обраного міста в непрямих відмінках.Відповідь ГДЗ українська мова:

ВАРІАНТ А
Будь-якої пори року гори Карпати чудові. Вони - справжня перлина, створена природою. Куди не кинь оком - усюди казкова краса гірських пейзажів, щедро вмитих кришталевою водою цілющих джерел. Влітку зелені гори манять до себе тишею і прохолодою, грибами та ягодами. До пізньої осені ліси Карпат приваблюють грибників і просто мандрівників. Та справжня насолода- побачити Карпати взимку. І не тільки насолодитися спогляданням чудових зимових пейзажів, а й покататися з гір на лижах і санках.
Милуватися Карпатами навесні - несказанне задоволення! На проталинах снігу з'являються первоцвіти, на деревах розкриваються блискучі зелені листочки, ліс наповнюється чарівними пахощами. Усе цвіте, оживає, розливається яскравими барвами. У повітрі витає дух пробудження та змін.