Тарасенкова Математика 6 клас решебник ответы

номер 304 

 

Умова:

3 кг бананів коштують 35 грн, а 5 кг апельсинів - 37 грн. На скільки 1 кг бананів дорожчий, ніж 1 кг апельсинів?



Відповідь:

6L304v1



Правила до параграфу "Додавання і віднімання дробів"