Есе з теми: Правила безпеки: ігнорувати чи приймати?

Стосовно мене, я давно користуюся інтернетом і знаю точно, що правило безпеки треба приймати. Цим самим обезпечити себе від злодіїв, шахраїв. Адже є дуже багато випадків, коли себе видають за інших, приписуючи собі гарну зовнішність, риси характеру, захоплення.
Подумайте, чи хотіли б ви спілкуватися з нещирою людиною? Я ні. І вам радже дотримуватися правил, які допоможуть безпечно працювати в інтернеті.
По-перше, не давайте ніякої особистої інформації. Ні домашньої адреси, ні номер телефону, ні школи, ні фотографії свої та родичів.
А отримавши інформацію, яка змусить почуватися некомфортно, одразу припиніть розмову та повідомте батькам, або людям, яким довіряєте.
І ні в якому разі, ніколи, не погоджуйтесь на зустріч з незнайомими людьми.
На даний час збільшується кількість людей, які через чати, системи миттєвих повідомлень, електронну пошту, використовують подібні методи знайомств не з добрих намірів, а для того, щоб дізнатися у дитини інформацію особистого характеру про неї та сім’ю. Оскільки реєстрація в інтернеті проходить анонімно, часто під виглядом 12-річної дівчинки може ховатися 40-річний чоловік. Часто такі особи мають психічні відхилення, що може причинити моральну шкоду через інтернет, а при зустрічі, і фізичну.
По-друге, недотримання правил технологічного характеру, може призвести до неусвідомленого завантаження файла чи небезпечного коду, що призведе до потрапляння комп’ютерного вірусу.
Я вважаю, що коли батьки встановлюють правила користування інтернетом, включаючи те «куди можна виходити, що можна роботи і коли можна виходити в онлайн, як довго», то до цих правил треба прислухатися і не ігнорувати.
І хочу всім порадити: якщо дотримуватися основних правил безпечної роботи в інтернеті, то подорожі у соціальних мережах принесуть багато користі та задоволення.