гдз 10 клас українська мова Авраменко 2018 параграф 35-36 вправа 6

А. Якщо уважно придивитися до зачісок, одягу, гаджетів, то стане зрозуміло: кольорова світлина сучасна, а чорно-біла зроблена кілька років тому.
Б. Мені здається, не важливо, якому засобу для читання я віддаю перевагу. Головне - любов до книги, а буде вона паперова чи електронна - яка різниця?
В. Якому засобу для читання художніх творів ви віддаєте перевагу – електронній чи паріровій книжці?
Я глибоко переконана: для того, щоб досягнути успіху в нашому сучасному мінливому світі, потрібно постійно навчатися. І в цілому нашим надійним помічником є книга. Чесно кажучи, не важливо, якому засобу для читання я віддаю перевагу. Головне - любов до книги, а буде та книга паперова чи електронна - яка різниця?
Кожна має свої переваги. Так електронна книга може пишатися невеликим обсягом, низькою вартістю, постійною доступністю в часі та просторі. До суттєвих переваг можна віднести аудіо формат, можливість відображати анімовані малюнки та мультимедійні кліпи. Та є й недоліки: перевтомлення очей і обмежений час роботи пристрою від батареї.
Але якщо бути відвертою, то більше мені подобається читати паперову книгу. По-перше, вона має свою історію, своє обличчя. Як не дивно, але в неї є свій запах, свій голос. Кожна паперова книга унікальна, її сторінки багато чого можуть розповісти про хазяїв. Аромат книги є неповторним, він пробуджує фантазію, кличе в незвідане, переносить у часі і просторі. По-друге, до паперової книги завжди можна доторкнутися, відчути її вагу (в прямому й переносному значеннях). Це щирий друг, який завжди з тобою.
Дякую тобі, мудра книго, за ті мандри в далекі краї та незвідані світи, за добрі поради та безцінний досвіт, за становлення мого внутрішнього «Я». Отже, читайте! Намагайтеся самовдосконалюватися, і все зміниться на краще!