Істер ГДЗ математика 6 клас

Вправа 314

 

Умова:

1 кг печива коштує 25 1/5 грн. Скільки коштує 1/4 кг, 1/2 кг, 3/4 кг, 7/10 кг цього печива?

 

Відповідь:

6L314v1

sponsored links