ГДЗ з математики 6 клас за підручником Істера

Вправа 336

 

Умова:

Мати купила 2 3/5 кг апельсинів за ціною 16 1/4 грн за кілограм та 4 3/4 кг яблук за ціною 10 2/5 грн. За які фрукти, апельсини чи яблука, мати заплатила більше і на скільки?

 

Відповідь:

6L336v1

sponsored links