Істер математика 6 клас

Вправа 406

 

Умова:

Скільки коштує 2 кг цукерок, якщо за 2 1/2 кг заплатили 42 грн?

 

Відповідь:

1) 42 : 2 1/2 = 42/1 : 5/2 = (42•2)/(1•5) = 84/5 = 16,8 (грн) - коштує 1 кг;
2) 16,8 • 2 = 33,6 (грн) - коштує 2 кг.
Відповідь. 33,6 грн.

sponsored links