ГДЗ математика 6 клас

Вправа 470

 

Умова:

Купили 2 1/2 кг апельсинів по 15 2/5 грн за кілограм і кавун за 26 3/4 грн. Скільки всього заплатили за покупку?

 

Відповідь:

1) 2 1/2 • 15 2/5 = (5•77)/(2•5) = 77/2 = 38 1/2 (грн.) - заплатили за апельсини;
2) 38 1/2 + 26 3/4 = 64((2+3)/4)) = 65 1/4 (грн.) - всього заплатили.
Відповідь. 65 1/4 грн = 65 грн 25 коп.

sponsored links