Істер ГДЗ математика 6 клас

Вправа 567

 

Умова:

За 0,4 кг ковбаси заплатили 19,2 грн. Скільки треба заплатити за 0,6 кг такої ковбаси? Скільки кілограмів такої ковбаси можна купити на 36 грн?

 

Відповідь:

1) 0,4 кг - 19,2 грн
0,6 кг - х грн
0,4/0,6 = 19,2/х;
0,4х = 0,6 • 19,2;
0,4х = 11,52;
х = 11,52 : 0,4;
х = 28,8(грн).
2) 0,4 кг - 19,2 грн
х кг - 36 грн
0,4/х = 19,2/36;
19,2х = 0,4 • 36;
19,2х = 14,4;
х = 14,4 : 19,2;
х = 0,75(кг).
Відповідь. 28,8 грн; 0,75 кг.

sponsored links