русский язык 6 класс ответы

Упражнение 428

 

Условие:

1. Прочитайте текст и переведите его письменно.
2. Письменно перевелите текст на русский язык.
Я потягнувся. Ранок був теплий, а сад за вікном - такий яскравий, немов
картинка на моніторі.
Бабуся запропонувала мені залишитися вдома й добряче виспатися, адже кані кули щойно розпочалися. Вона завважила, що в мене втомленнй вигляд. Та я не xoтів спати.
Bирішив прогулятися селом. Так би мобити, ознайомитися з місцевістю. Може. дійду до того місця, де вночі бачив вогники, скупаюсь у pічці, а як пощастить, знову зустріну дівчинку на велосипеді...
- Як хочеш. - сказала бабуся. - Тільки до обіду повернися. Запам'ятай наше правило: вітайся з усіма, кого зустрінеш дорогою. До речь двері можеш не зачиняти - тут чужі не ходять. I гляди: не перекупайся в piчці. А в лісі не заходь далеко - він у нас «водить». Заблукати можна.
Я набив кишені черешнями й попрямував до річки.
За I. Роздобудько

 

Ответ:

1-2. Я потянулся. Утро было тёплым, а сад за окном - такой яркий, словно картинка на мониторе.
Бабуся предложила мне остаться дома и хорошенько выспаться, так как каникулы только начались. Она заметила, что у меня усталый вид. Но я не хотел спать.
Решил прогуляться по селу. Так сказать, познакомиться с местностью. Может, дойду до того места, где ночью видел огоньки, искупаюсь в речке, а если повезёт, снова встречу девушку на велосипеде...
- Как хочешь, - сказала бабушка. - только к обеду вернись. Запомни наше правило: здоровайся со всеми, кого встретишь по дороге. Кстати, двери можешь не закрывать - здесь чужие не ходят. И смотри: не перекупайся в речке. А в лесу не заходи далеко - он у нас «водит». Заблудиться можно.
Я набил карманы черешней и направился к реке.