Робочий зошит 5 клас математика

Самостійна робота №8

 

1. Знайдіть ціну печива, якщо за 4 кг такого печива заплатили 44 грн.
A. 8 грн.
Б. 11 грн.
B. 12 грн.
Г. 22 грн.

44 : 4 = 11 грн.

Відповідь: Б.

 

2. Знайдіть швидкість руху автомобіля, якщо за 4 год він проїжджає 320 км.
A. 60 км/год.
B. 70 км/год.
В. 80 км/год.
Г. 90 км/год.

320 : 4 = 80 км/год.

Відповідь: В.



3. Скільки деталей зможе виточити токар за 3 дні, якщо за 2 дні він виточує 64 деталі?

A. 32 д.
B. 48 д.
В. 80 д.
Г. 96 д.

1) 64 : 2 = 32 деталі за 1 день.
2) 32 • 3 = 96 деталей.

Відповідь: Г.

 

4. Сума трьох чисел дорівнює 36. Друге число у 3 рази більше за третє, а різниця між першим і другим дорівнює 8. Знайдіть ці числа.

Третє чісло х
Друге 3х
Перше 3х + 8
(3х + 8) + 3х + х = 36
7х + 8 = 36
7х = 36 - 8 = 28
х = 28 : 7
х = 4 (третє)
Дрегє: 3 • 4 = 12
Перше: 3 • 4 + 8 = 12 + 8 = 20.

Відповідь: 20,12,4.

sponsored links