українська мова 5 клас

(підручник за новою програмою 2018 року)

Вправа 273

273

Умова:


Відповідь:

273


Правила до параграфу

"Вимова наголошених і ненаголошених голосних і позначення їх на письмі. Ненаголошені голосні [є], [и], [о] у коренях слів"


(стара версія 2013)


Вправа 273

Умова:

Спишіть речення. У виділених словах поставте наголоси, уникаючи орфоепічних помилок.
1. На поличках книгарні Остап побачив чимало знайомих книжок. 2. На сторінках журналу з'явилася цікава інформація про нові туристичні маршрути. 3. Ми з подружкою відвідуємо хореографічну студію. 4. Щасливий випадок допоміг туристам ознайомитися зі старовинним замком. 5. На уроках іноземної мови ми вдосконалюємо вимову. 6. Середина літа порадувала нас щедрим урожаєм кавунів. 7. Читання книжок приносить велике задоволення. 8. Порадую батьків гарною новиною - я переміг у змаганнях. 9. У завданнях із математики є дуже складні приклади.

 

ГДЗ відповідь:

На поличках книгарні Остап побачив чимало знайомих книжок. 2. На сторінках журналу з'явилася цікава інформація про нові туристичні маршрути. 3. Ми з подружкою відвідуємо хореографічну студію. 4. Щасливий випадок допоміг туристам ознайомитися зі старовинним замком. 5. На уроках іноземної мови ми вдосконалюємо вимову. 6. Середина літа порадувала нас щедрим урожаєм кавунів. 7. Читання книжок приносить велике задоволення. 8. Порадую батьків гарною новиною - я переміг у змаганнях. 9. У завданнях із математики є дуже складні приклади.