Математика 5 клас

Повторення номер 116

Купили 3,8 кг вишень по 4,25 грн за кілограм і 5,4 кг суниць по 6,85 грн за кілограм. За які фрукти заплатили більше і на скільки?





Відповідь:

1) 3,8 • 4,25 = 16,15 (грн) - заплатили за вишні. ,
2) 5,4 • 6,85 = 36,99 (грн) - заплатили за суниці.
3) На 36,99 - 16,15 = 20,84 (грн) - більше заплатили за суниці.
Відповідь. За суниці заплатили на 20 грн 84 к. більше, ніж за вишні.