Тарасенкова домашня з математики 5 клас відповіді гдз

Вправа 1382

Умова:

2,5 кг цукерок коштують 65 грн. Скільки коштує 3,5 кг таких цукерок?





Відповідь:

1) 65 : 2.5 = 26 (грн) — коштує 1 кг цукерок.
2) 26 • 3,5 = 91 (грн) — коштують 3,5 кг цукерок.
Відповідь, 3,5 кг цукерок коштують 91 грн.





Правила до параграфу "Ділення десяткових дробів"