Тарасенкова ответы Математика 5 клас відповіді

Вправа 1407

Умова:

Відомо, що 6 кг карамелі коштують стільки ж, скільки 4,7 кг малини. Скільки коштує кілограм малини, якщо малина дорожча за карамель на 1,3 і рн?





Відповідь:

Нехай кілограм малини коштує х грн, тоді кілограм карамелі коштує (х - 1,3) грн. Складаємо рівняння
6 • (х- 1,3) = 4,7х;
6x - 7,8 = 4,7х;
6х - 4,7х = 7,8;
1,3х = 7,8;
х = 7,8 : 1,3;
х = 6.
Отже, кілограм малини коштує 6 грн.
Відповідь. Кілограм малини коштує 6 грн.





Правила до параграфу "Ділення десяткових дробів"








100 Осталось символов