Математика 5 клас решебник

(нова версія підручника 2018)

Вправа 475

Умова:

475



Відповідь:

475



Правила до параграфу "Порядок виконання дій у виразах"



(стара версія 2013)


Вправа 475

Умова:

Кілограм цукерок коштує 26 грн, а кілограм печива — у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 5 кг печива?

 

Відповідь:

1) 26 : 2 = 13 (грн) — коштує 1 кг печива.
2) 13 • 5 = 65 (грн) — коштують 5 кг печива.
Відповідь. 5 кг коштують печива 65 грн.