українська мова 6 клас

Вправа 451

 

Умова:

Спишіть текст. Визначте відмінок числівників.
Чемпіон світл - з класичної ооротьои Іван Піддуоний народився восьмого жовтня тисяча вісімсот сімдесят першого року на Полтавщині. Змалку звик до важкої праці селянина, що вимагала неабиякої фізичної сили.
Сімнадцятирічний Іван вирушив на заробітки і став працювати вантажником у севастопольському порту. А потім усе було як у казці...
Якось богатир потрапив до цирку. На другий день юнак знову прийшов на виставу і зачудовано стежив за виступами борців у манежі. На третій день не витримав і сам випробував свої сили у двобої. Сталося диво - здалося, що сили Івана потроїлися, і він переміг знаменитих борців. Для видатного спортсмена це був початок кар'єри, протягом якої він виграв не одну сотню боїв.

 

Відповідь:

Чемпіон світу з класичної боротьби Іван Підцубний народився восьмого (Р.в.) жовтня тисяча вісімсот сімдесят (Р.в.) першого року на Полтавщині. Змалку звик до важкої праці селянина, що вимагала неабиякої фізичної сили.
Сімнадцятирічний (Н.в.) Іван вирушив на заробітки і став працювати вантажником у севастопольському порту. А потім усе було як у казці... Якось богатир потрапив до цирку. На другий (Зн.в.) день юнак знову прийшов на виставку і зачудовано стежив за виступами борців у манежі. На третій день не витримав і сам випробував свої сили у двобої. Сталося диво - здалося, що сили Івана потроїлися, і він переміг знаменитих борців. Це був початок кар'єри видатного спортсмена, протягом якої він виграв не одну (Зн.в.) сотню боїв.