українська мова 6 клас гдз

Вправа 480

 

Умова:

1. Прочитайте текст Запишіть у родовому, орудному та місцевому відмінках числівники, ужиті в тексті.
Володимир Кличко - український суперчемпіон з боксу, володар поясів IBF. WBA. WBO. ІВО. Народився 25 березня 1976 року. Його зріст - 198 см. розмах рук - 206 см. До 2014 року провів як професіонал 65 боїв, із них програв тільки три.
2. Утворіть від кількісних числівників, використаних у тексті, порядкові. Запишіть їх у родовому, орудному і місцевому відмінках.
3. Порівняйте відмінкові закінчення кількісних і порядкових числівників.

 

Відповідь:

1. P.в. двадцять п'ятого, тисяча дев'ятсот сімдесят шостого, ста дев'яноста восьми (вісьмох), двохсот шести, дві тисячі чотирнадцятого, шістдесяти п'яти, трьох; Ор.в. двадцять п'ятим, тисяча дев'ятсот сімдесят шостим, ста дев'яноста вісьмома (вісьма), двомастами шістьма, дві тисячі чотирнадцятим, шістдесятьма п'ятьма, трьома; М.в. на двадцять п'ятому, на тисяча дев'ятсот сімдесят шостому, на ста дев'яноста восьми (вісьмох), на двохстах шести (шістьох), на дві тисячі чотирнадцятому, на шістдесяти (шістдесятьох п'ятьох), на трьох. 2. Сто дев'яносто восьмий, двісті шостий, шістдесят п'ятий, третій. Р.в. Сто дев'яносто восьмого, двісті шостого, шістдесят п'ятого, третього; Ор.в. сто дев'яносто восьмим, двісті шостим, шістдесят п'ятим, третім; М.в. на сто дев'яносто восьмому, на двісті шостому, на шістдесят п'ятому, на третьому.