українська мова 6 клас Єрмоленко гдз решебник

Вправа 491

 

Умова:

1. Прочитайте запитання. Визначте розряд займенників, ужитих у питальних реченнях.
1. Хто перший увів вас у світ театру? 2. Коли останній раз ви відвідували театр? 3. Що вас найбільше вразило на виставі? 4. Який герой викликав v вас почуття жалощів, співчуття, а який - поваги? 5. Чия акторська гра здалася вам найвдалішою?
2. Дайте письмові розгорнуті відповіді на запитання, використовуючи займенники. Визначте розряд займенників, ужитих у ваших відповідях.

 

Відповідь:

1. 1. Хто (питальн.), вас (особ.). 2. Ви (особ.). 3. Що (питальн.), вас (особ.). 4. Який (Эпитальн.), вас (особ.), який (питальн.). 5. Чия (питальн.), вам (особ.). 2. Першим у світ театру нас (особ.) увів наш (присвій.) вчитель української мови. Останній раз ми (особ.) відвідували театр минулого місяця. На виставі нас (особ.) найбільше вразили майстерність виконавців та високий емоційний рівень їх (присвій.) виступу. Герой, який (віднос.) грав негативну роль, викликав у нас (особ.) почуття жалощів і навіть співчуття, а головний герой, що (віднос.) був позитивним персонажем, викликав у нас (особ.) почуття поваги та захоплення. Найвдалішою нам (особ.) здалася гра актриси, яка (віднос.) грала роль коханої головного героя.