українська мова Єрмоленко гдз

Вправа 495

 

Умова:

Прочитайте текст. Використайте займенники, замінивши ними часто повторювані слова.
Найдовше сценічне життя
П'єса Івана Петровича Котляревського «Наталка Полтавка» вперше була поставлена на сцені Полтавського театру в 1819 році. Директором Полтавського театру в той час був Іван Петрович Котляревський, який і написав «Наталку Полтавку» для полтавських акторів.
«Наталка Полтавка» - одна з най колорит ніших українських п'єс. Найвідоміші режисери вважали за честь поставити п'єсу «Наталка Полтавка». Ще й нині вічно жива п'єса не сходить зі сцени професійних і самодіяльних театрів, чарує глядачів своєю глибокою народністю, гумором і піснями.

 

Відповідь:

Найдовше сценічне життя
П'єса Івана Петровича Котляревського «Наталка Полтавка» вперше була поставлена на сцені Полтавського театру в 1819 році. Директором його в той час був Іван Петрович Котляревський, який і написав цей твір для полтавських акторів. «Наталка Полтавка» - одна з найкращих, найколоритніших українських п'єс. Найвідоміші режисери вважали за честь поставити її. Ще й нині вічно жива п'єса не сходить зі сцени професійних та самодіяльних театрів, чарує глядачів своєю глибокою народністю, гумором, піснями.