Єрмоленко українська мова 6 клас гдз решебник

Вправа 497

 

Умова:

Прочитайте текст. Спишіть висловлювання М. Рильського, підкресліть у ньому займенники й визначте їх розряди.
Марія Заньковецька - одна з найталановитіших українських актрис наприкінці XIX - на початку XX століття. Сучасники захоплювалися її талантом. Про це дізнаємося з висловлювань відомих митців.
«Талант винятковіш, свій, національний. Я сказав би - істинно народний» (К. Станіславе ький).
«Вираз почуття Заньковецької був настільки яскравий, що вплив його підкоряв не тільки глядача, а й партнерів» (Панас Мирний).
«Хто хоч раз чув її спів - то задушевно-смутний, то запально-веселий, хто бачив, як майже буквально літає вона в огненному танці, той ніколи цього не забуде» (М. Рильський).

 

Відповідь:

Марія Заньковецька - одна з найталановитіших українських актрис кінця XIX - початку XX століття. Сучасники захоплювалися її (присвійний) талантом. Про це (вказівний) дізнаємося з висловлювань відомих митців. «Талант винятковий, свій (присвійний), національний. Я (особовий) сказав би - істинно народний». «Вираз почуття Заньковецької був настільки яскравий, що (відносний) вплив його (особовий) підкоряв не тільки глядача, а й партнерів». «Хто (відносний) хоч раз чув її (присвійний) спів - то задушевно-смутний, то запально-веселий, хто (відносний) бачив, як майже буквально літає вона (особовий) в огненному танці, той (вказівний) ніколи цього (вказівний) не забуде».