Глазова українська мова 6 клас гдз

Вправа 50

Умова:

Складіть і запишіть казку про пригоди комп'ютерної Миші, яка посварилася з Монітором (обсяг - 7 - 8речень). У тексті казки використайте звертання, вставні слова та пряму мову.

 

ГДЗ відповідь:

Як Мишка посварилася з Монітором
Друзі часто сваряться, дружби без сварок не буває. Зате як приємно потім помиритися. Отож Мишка, яка весь час була поруч з клавіатурою, раптом образилася на Монітор. У чому річ? її, бачте, завидки взяли, що всі, хто сідає до комп'ютера, усю увагу звертають на Монітор, а Мишка - так собі, тільки й того, що «клікають» по ній, навіть не глянувши на неї. От, значить, як? При першій же нагоді подалася Мишка в мандри друзів інших шукати. Одне вона пам'ятала чітко: майбутній друг обов'язково мусить мати зв'язок з електрикою. До кого тільки Мишка не набивалася в друзі: і до електрочайника (той лише око витріщив на неї), ідо мікрохвильовки (бідна тітка взагалі не тямила, про що Мишка торочить). Нарешті добралася до телевізора та телефону, а ті просто байдуже відмахнулися від Мишки, вона їм була зовсім ні до чого.
А Монітор сумував без неї, бо ніхто не підходив і не вмикав комп'ютер, без Мишки не було сенсу це робити. Мишка побачила це і зрозуміла, що тільки вдвох вони можуть бути корисними. І якщо люди давляться тільки на Монітор, то це заслуга Мишки, а отже, і її радість.