Тарасенкова Коломієць Математика 6 клас

Номер 1444

 

Умова:

За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки — кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн?





Відповідь:

Нехай 1 кг печива коштує х грн. Тоді 1 кг цукерок коштує (х + 11) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
2х+3(х + 11)= 128;
5х = 95;
х = 19.
Отже, 1 кг печива коштує 19 грн, а 1 кг цукерок — 19 грн +11 грн = 30 грн.
Відповідь. Вартість 1 г печива — 19 грн, а 1 кг цукерок — 30 грн.


Правила до параграфу



Тема відео-урока:


"Друга властивість рівнянь"