Есе з теми: Коли слово зцілює
Слова мають велику силу. «Слово – не горобець, випустиш – назад не повернеться». Словом можна «вбити» людину, або «воскресити».
Дійсно, слова мають силу піднімати, надихати, підбадьорювати, а також заліковувати рани.
Незалежно від того, маємо ми справу із фізичним чи емоційним болем, правильні слова можуть зцілити.
Слово – це можливо найбільш потужне знаряддя в нашому арсеналі. Воно може викликати різні емоції, вразити, підтримати, збудити, образити, заспокоїти та багато іншого. Слово має не тільки потужну владу над тим, до кого воно звертається, але і над тим, хто його вживає. Слово може зцілювати, якщо вживати його з мудрістю, любов’ю і турботою.
У житті у кожного з нас бувають труднощі, сумні моменти, коли здається, що немає виходу. Іноді просто потрібен хтось, хто буде поруч, підтримає, допоможе відчути, що не все так погано. Саме в такі моменти слово може зіграти важливу роль. Сказане вчасно слово може зняти напругу, подарувати надію, надати потрібну дозу емоційної підтримки. У таких випадках слово може допомогти заспокоїти і набратися сил, щоб продовжувати боротьбу зі своїми труднощами.
Проте, слово може зцілювати не тільки у моменти, коли ми потребуємо підтримки. Слово може зцілювати в процесі міжособистісних взаємодій, у міжособистісних конфліктах, допомагаючи розуміти почуття і погляди інших людей. Воно може допомогти знайти спільну мову, зняти напругу, розрішити конфлікт та побудувати взаємовигідні відносини.
Додати коментар