Вправа 346 гдз 10 клас українська мова Голуб Новосьолова
Вправа 346
Напишіть есе на одну з тем: «Музика, що надихає», «Магія музики». Використайте в разі потреби слова з апострофом і знаком м'якшення.
Магія музики
Кожна людина із самого народження звикає чути музику. Колискові мамині пісні, потім музику із улюблених мультфільмів. У кожного є улюблений стиль музики – музика, яка розслабляє, заспокоює і та яка стимулює, напружує, тримає в танці.
Роль музики в нашому житті дуже велика, від неї залежить настрій, працездатність, душевна рівновага.
Чому ж різним людям подобається різна музика і як вона впливає на наше життя? Різна музика має різний вплив на людину. Деякі мелодії можуть покращувати людську пам'ять, вони також допомагають вибудовувати асоціативний ряд певних подій і моментів життя.
Музика будує особливу субкультуру, змінює погляди людей на багато речей, формує стиль одягу, стиль спілкування, стиль усього життя.
Музика близько пов'язана з медициною. Дослідники уже давно виявили, що музика Баха, Бетховена та інших класиків чудово діє на людей. Просто магічно!,– виліковує від хвороб. Існує навіть спеціальна назва, напрямок у сучасній медицині – орнітотерапія.
Виявляється, кожна людина безперервно, на генетичному рівні пов'язана з музикою, вірніше зі звуками, що чує від птахів, тварин, самої природи. Не помічаючи того, людина, розслабляється, оздоровлюється за рахунок цих звуків. Адже голоси птахів, муркотіння котиків, звуки інших тварин зафіксовані вже давно в нашій підсвідомості, як певний подразник. Він може бути пов'язаний, як з позитивними, так і з негативними емоціями.
Психологи виявили, що мелодія з ритмом 60 ударів на хвилину, діє на людину як медитація, і здатна відвернути від будь–яких проблем, сповільнюючи мозкову діяльність. Якщо слухати таку музику, можна поліпшити пам’ять, працездатність, спокій і впевненість у собі.
А все це пояснюється тим, що людський мозок просто припиняє зайве вироблення енергії, яка йде на ті самі негативні емоції, які заважають правильно думати, збивають з пантелику і змушують зайвий раз нервувати. Так само, прослуховування класичної музики сприяє запам'ятовуванню інформації. У боротьбі з безсонними ночами може врятувати «Сумний вальс» Сібеліуса, а п'єси Чайковського просто творять чудеса.
Музика впливає не тільки на моральний і емоційний стан людини, а й на роботу внутрішніх органів, особливо на серце і на активність артеріального тиску. Для тих, хто хоче активно збільшити свій тиск, варто слухати музику енергійну. А от для стабілізації серцевого ритму, рекомендується прослуховування спокійної мелодії.
Виявляється, що музика має величезний вплив на інтелектуальні здібності і можливості людини, адже мелодія музики сприяє збільшенню емоційної активності. І саме в період активності підвищуються інтелектуальні здібності.
Отже, слухайте музику, живіть з музикою, і будьте щасливі.
вправи поруч