параграф 51 вправа 6 гдз 11 клас українська мова Авраменко 2019

 
Параграф 51 вправа 6:
 

Прочитайте текст і виконайте завдання.

Дехто вважає, що золоте правило «вимовляти слово ви голосно, а слово я пошепки» нині вже не актуальне. Чому? Це заважає людині самостверджуватися, самореалізуватися, повною мірою розкрити неповторність власного «я». Як доказ, такі люди цитують В. Симоненка:

Б. Напишіть вільне есе про проблему, порушену в тексті.

Дехто вважає, що золоте правило «вимовляти слово ви голосно, а слово я пошепки» нині вже не актуальне. Чому? Це заважає людині самостверджуватися, самореалізуватися, повною мірою розкрити неповторність власного «я».
Я не згодна з автором щодо твердження «вимовляти слово ви голосно, а слово я пошепки» нині вже не актуальне. Чому? Це заважає людині самостверджуватися, самореалізуватися, повною мірою розкрити неповторність власного «я». Як доказ, такі люди цитують В. Симоненка: Ти знаєш, що ти - людина? Спробую пояснити свою позицію.
По - перше, вимовляти Ви голосніше, ніж Я - це правило ввічливості під час розмови з колегою, людиною старшою за тебе віком, керівником. І «Якання» у такій ситуації - наглість, неповага, зухвалість, нестриманість.
По - друге, на 100% згодна із словами Симоненка:
Бо ти на землі - людина,
І хочеш того чи ні -
Усмішка твоя - єдина,
Мука твоя - єдина,
Очі твої - одні.
Як розуміти ці слова? Треба самостверджуватися, самореалізовуватися, розкриватися - і для цього у Тебе - Людини є все: озера, степи, гаї, люди, які тебе оточують. Людино! Насолоджуйся коханням, як Маруся Чурай, не будь зрадником, як Гриць Бобренко, веди себе пристойно, як іван Іскра, будь ввічливим, як Маруся Дрот, борись за життя, як Леся Українка, вмій бачити красу, як Мавка. І тоді не треба буде розмірковувати : вимовляти Ви голосно, а Я - пошепки, чи навпаки?
Отже, підсумовуючи вище сказане, наголошую, що повною мірою розкрити неповторність власного «я» можна без захисту цитатами Симоненка. Треба просто бути Людиною. А Ви згодні зі мною?